نتایج جستجو برای عبارت :

Adguard

Adguard Premium 3.2.118 Patched Apk Full for android

Adguard Premium 3.2.118 Patched Apk Full for android
Adguard Premium is a tools app for android
download last version of Adguard Premium Apk for android from revdl with direct link
Adguard provides you with a reliable and manageable protection that
immediately and without your participation filters the loading web
pages. Adguard removes all the annoying ads, blocks loading of dangerous
websites, and will not allow anyone to track your activities on the
Internet.
Mod :
– Optimized graphics and cleaned resources for fast load < improved result (8.58 MB total apk size)
– Based on Premium version
– Encrypted all resources
– Languages: En, Ru

How To Install ?
Uninstall Any Previous
امشب میخوام یه افزونه برای مرورگرهای کروم، فایرفاکس و اُپرا معرفی کنم که خیلی کاربردی هست (کم و بیش رو همه ی مرورگرها که بر پایه ی کروم و فایرفاکس باشن نصب میشه از جمله مایکروسافت اج).
این افزونه Adguard نام داره.
شده رفته باشید تو سایت یا وبلاگی که همش تبلیغ هست و حجم نت رو میخوره و باعث کندی مرورگر و حتی کامپیوتر (های قدیمی) میشن؟ تبلیغاتی که آدم رو سردرگم میکنه و توجه آدم رو از اصل مطلب و نوشته دور میکنه.
این عکس رو ببینید:

همونطور که میبینید پر
   امروزه تقریبا در تمامی سایتها بازیها و برنامه ها تبلیغات اینترنتی قرار دارد و این میتواند باعث اذیت و آزار ما یا حتئ منجربه عصبانیت ما شود. در این قسمت به شما یاد خواهیم داد که چگونه به وسیله برنامه Adguerd میتوانید تمامی تبلیغات اینترنتی را مسدود کنید. دقت داشته باشید که این روش 100 % تظمینی میباشد و هیچ گونه دروغی در کار نیست. ما در این کلیپ آموزشی به شما یاد خواهیم داد که چگونه میتوانید به وسیله برنامه Adguard تمامی تبلیغات اینترنتی را مسدود ک

امروزه تبلیغات اینترنتی به حدی زیاد شده اند که گاهی اوقات باعث عصبانیت ما میشوند. برای خلاص شدن از شر این تبلیغات که در سایتها ، بازیها و برنامها وجود دارد ما به شما برنامه مسدود سازی تبلیغات( AdGuard) را پیشنهاد میکنیم. ما این برنامه را در دو نسخه ویندوز و اندروید برای شما آماده کرده ایم که میتوانید از لینک زیر به صورت رایگان دانلود کنید.
حجم نسخه اندرویدی: 15mb
حجم نسخه کامپیوتری: 33mb
راهنمای دانلود : (( بعد از کلیک روی لینک زیر شم
سلامبعد از مدتها و برای اولین بار ویندوز 10 رو نصب کردم و تجربه این نصب رو مینویسم و متن رو به تدریج کامل میکنم. امیدوارم مفید باشه.

1. فعالسازی ویندوز ده با روشی غیر از کرک کردن:یک سایت ایرانی که فرصت نشده در موردش تحقیق کنم سروری رو برای رجیستر کردن وینوط اختصاص داده و البته به صورت آنلاین و رایگان میتونید ویندوز را رجیستر کنید و این به نظر  من عالیه. خوبیشن اینه که لازم نیست ویندوز قفل شکسته بخرید یا کرک های آلوده رو نصب کنید
روش کار و لینک م

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها